Karta ISIC-AZS

Legitymacja członkowska Akademickiego Związku Sportowego

ISIC-AZS to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, a jednocześnie możliwość korzystania ze wszystkich profitów wynikających z posiadania legitymacji ISIC.

Kto może otrzymać kartę ISIC-AZS?

Każdy członek AZS, który jest studentem lub uczniem i ma więcej niż 12 lat.

Przystępując do AZS otrzymujesz jako potwierdzenie członkostwa legitymację ISIC-AZS. Dzięki temu masz możliwość korzystania ze wszystkich przywilejów wynikających z posiadania karty ISIC (dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie, potwierdzenie statusu studenta) oraz korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

Gdzie wyrobić lub zaktualizować kartę ISIC-AZS?

Aby wyrobić legitymację ISIC-AZS, należy wypełnić i wydrukować elektroniczny wniosek o wystawienie ISIC i wraz z legitymacją studencką oraz zdjęciem udać się do wskazanego Klubu Uczelnianego AZS lub Organizacji Środowiskowej AZS w celu odbioru legitymacji i opłacenia składki członkowskiej. Przedłużenie ważności legitymacji następuje po złożeniu dyspozycji przez internet i odebraniu hologramu w jednym z biur AZS (po uiszczeniu stosownej opłaty). Biuro Zarządu Głównego AZS nie wyrabia ani nie aktualizuje legitymacji ISIC-AZS.
Instrukcja wypełniania wniosku

Ubezpieczenie:

  • ubezpieczenie NNW w Gothaer TU S.A. (do wyboru dwa warianty: 6500zł lub 75000zł)
  • dodatkowo płatny pakiet ubezpieczeniowy (m.in. leczenie za granicą, sporty ekstremalne)
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego.

 

Legitymacje ISIC-AZS  ważne są edycjami październik – wrzesień (10/2015 – 09/2016).

DODATKOWY PAKIET UBEZPIECZENIOWY dla członków AZS – od 55 zł!

Każdy członek AZS na podstawie ważnej legitymacji ISIC-AZS może wykupić specjalny pakiet ubezpieczeniowy PTU obejmujący:

Zamów online doubezpieczenie do karty ISIC-AZS »