Mecz AZS PSW Biała Podlaska – KKP Bydgoszcz 1:1 (1:0)

Akademiczki mogły wyjść na prowadzenie już po pierwszej akcji. Dośrodkowanie Ewy Cieśli z wolnego próbowała wykorzystać głową inna reprezentantka kadry U-19 Klaudia Lefeld, ale piłka przeleciała obok słupka. Niestety później mimo optycznej przewagi przez długi czas nie potrafiły stworzyć podbramkowej sytuacji. Uderzały więc z dystansu, lecz nie tak, by zagrozić Kamili Rosińskiej. A że bydgoska bramkarka potrafi popełnić błąd, kibice przekonali się po 30 minutach, kiedy próbowała łapać uderzoną przed Lefeld z ostrego kąta piłkę i uczyniła to tak, że ta wpadła przy najbliższym słupku do siatki. Zaraz po zmianie stron Edyta Kanclerz wprawdzie zbiła piłkę Kornelii Okoniewskiej na słupek, lecz ta wtoczyła się w przeciwległy róg. Bialczanki znów zaczęły ostrzeliwać bramkę KKP z daleka, choć w 65′ po prostopadłym zagraniu w sytuacji sam na sam znalazła się Lefeld, jednak po minięciu Rosińskiej uderzyła zbyt słabo i piłkę sprzed bramki zdążyła wybić Joanna Dudek. Obecny sezon nie należy do AZS PSW  do udanych, ale to Biała Podlaska, a nie Bydgoszcz i Szczecin będą miały w ekstralidze swojego reprezentanta. Remis z KKP Bydgoszcz zapewnił naszym piłkarkom dalszą grę w najwyższej w Polsce klasie rozgrywkowej.

AZS PSW: Kanclerz, J. Bujalska, M. Bujalska, Cieśla, Edel, Konieczna, Kozlynets (46′ Niedbała), Kusiak, Lefeld, Puk (19′ Wiatrzyk), Sosnowska

KKP: Rosińska, Daleszczyk (68′ Siwek), Lewandowska, Kaźmierczak, Pawłowska – Kałuzińska, Wawer, Ossowska, Raczkowska – Okoniewska (68′ Łuczak), Sobczyk (46′ Dudek)

Sędzia: M. Mularczyk (Łódź)

Bramki: 32′ Lefeld (AZS), 47′ Okoniewska (KKP)

Żółte kartki: 79′ J. Bujalska (AZS), 75′ Łuczak, 83′ Dudek oraz 82′ Raczkowska (KKP)