CZARNI Sosnowiec – AZS PSW Biała Podlaska 5:0 (2:0)

Mecz ułożył się znakomicie dla Gospodyń, bo już w 3′ podanie Marleny Koniecznej wykorzystała Renata Warunek, a w czasie próby przerwania tej akcji kontuzję odniosła Jolanta Bujalska. 20 minut później Magda konieczna sfaulowała w polu karnym Nikol Kaletkę, a ta wykorzystała jedenastkę, dlatego do przerwy gospodynie prowadziły już dwoma bramkami. Nie mające już nic do stracenia akademiczki odsłoniły się w drugiej połowie i pod obiema bramkami robiło się gorąco. Zaraz po przerwie Edytę Kanclerz od utraty gola uchroniła poprzeczka po uderzeniu Kaletki, ale chwilę potem Angelika Gębka przejęła piłkę zagraną przez bialską bramkarkę. Podała ją do Warunek, a ta podwyższyła na 3:0. Niedługo po tym swojego drugiego gola zdobyła Kaletka, po błędzie Adriany Wiatrzyk. Swoje okazje miały też bialczanki m. in. Anna Puk przegrała sam na sam z Magdaleną Ciesielską a Klaudia Lefeld trafiła w poprzeczkę. Wysokie zwycięstwo Czarnych Sosnowiec ustaliła głową Anna Smidova w samej końcówce meczu.

AZS PSW: Kanclerz, J. Bujalska (5’ Wiatrzyk), M. Bujalska (86’ Karolak), Cieśla, Edel, Konieczna, Kozlynets, Kusiak (70’ Niedbała), Lefeld, Puk (75’ Górka), Sosnowska

KKS CZARNI: Ciesielska, Fischerova, Frączek (68’ Smidova), Gębka (70’ Wieczorek), Gruszka, Kaletka, Konieczna (75’ Wójcik), Operskalska (79’ Kołdon), Prokop, Warunek, Wycisk

Sędzia: B. Wosiewicz (Podkarpacki ZPN)

Bramki KKS Czarni: 3’ Warunek, 24’ Kaletka, 59’ Warunek, 61’ Kaletka, 90’ Smidova

Kartki: żółte – 30’ Operskalska (Czarni) oraz 65’ Konieczna (Czarni)