Mecz o Mistrzostwo III ligi lubelskiej

10 kwietnia o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskiego Klubu Sportowego „PODLASIE” w Białej Podlaskiej odbył się mecz o Mistrzostwo III ligi lubelskiej. Pierwsze 50 minut odbyło się bez żadnego gola. W 60′ do bramki wpadła pierwsza piłka skierowana przez Natalię Chwedczuk z AZS PSW. Osiem minut później Maja Dąbrowska z drużyny LKS Wierzchowiska zremisowała wynik. Po zmianie jaka zaszła na początku drugiej połowy, gdy Milenę Mikołajczak zastąpiła Julia Najhydor w 73′ nasza drużyna ponownie przejęła prowadzenie po pięknym strzale zawodniczki. Dwanaście minut przed końcem meczu Anna Siczek z drużyny przeciwnej doprowadziła do remisu strzelając rzut karny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Zawodniczkom gratulujemy pięknego remisu!

AZS PSW: Paćko, Żukiwska, Kobylińska, Ulatowska, Wojtczuk, Mikołajczak, Cynowska, Kołakowska, Bosak, Nowosielska, Chwedczuk, (50’Najhydor), (60’Chaciówka), (65’Lachowska).

Bramki: Chwedczuk (60′), Najhydor (73′).